Ewelina Jeziółkowska

mgr Ewelina Jeziółkowska – Od 2015 roku pracuje z dziećmi z całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz z zaburzeniami zachowania. Doświadczenie terapeutyczne zdobywała w Przedszkolu Terapeutycznym Promitis w Warszawie, oraz w Pracowni Diagnozy i Terapii Dziecka w Gdańsku.

Prowadzi Treningi umiejętności społecznych oraz Treningi zastępowania agresji dla dzieci z różnych grup wiekowych.

Jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w trakcie studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego w Gdańskiej Szkole Humanistycznej. Ukończyła 3-stopniowe szkolenie przygotowujące do uzyskania Polskiej Licencji Terapeuty Behawioralnego.

Wspiera dzieci w obszarach komunikowania się, funkcjonowania społecznego, poznawczego, zabawy, samodzielności, motoryki małej, motoryki dużej. Jej celem jest pomoc w rozwijaniu samodzielności dziecka, budowaniu satysfakcjonujących, bezpiecznych relacji z otaczającym je światem oraz wspieranie opiekunów/rodziców w rozwijaniu umiejętności wychowawczych, radzeniu sobie z trudnościami i dostrzeganiu tych najdrobniejszych sukcesów własnych i ich dzieci/podopiecznych.

Wydział:Nauczyciele
Pozycja:Psycholog